Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

Naše firma byla založena v roce 2019 s cílem produkce vlastních veterinárních kosmetických přípravků pro koně a psy.

Od roku 2013 jsme chovateli rousatého plemene koní (irských cobů) a v ČR nebylo příliš informací o problémech, které se mohou u rousatých koní objevit. Za roky chovu jsme získali zkušenosti s kožními potížemi těchto koní a rozhodli jsme se předat informace dál a nabídnout přípravky, které mohou pomoci i Vašemu koníkovi a to nejen rousatému. Naším prvním veterinárním kosmetickým přípravkem byl přípravek "Péče o rousy a pokožku".

Na počátku roku 2021 jsme uvedli na trh nové veterinární kosmetické přípravky - Veterinární ošetřující šampon a Veterinární zinkovou mast - které ocení nejen koníci, ale i pejsci. 

Všechny naše veterinární kosmetické přípravky jsou schválené Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně (ÚSKVBL). Veterinární přípravky musí být vyráběny dle požadavků správné výrobní praxe a podléhají schvalování podle § 65 odst 1. zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči ve znění pozdějších předpisů a podle vyhlášky č. 290/2003 Sb. o veterinárních přípravcích a veterinárních technických prostředcích.

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu info@divineanimals.cz.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.